دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال

در دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال، ما با ارائه یک برنامه آموزشی گام به گام و تعاملی به بهترین وجه شما را برای ورود به دنیای کسب و کار سلامت دیجیتال آماده خواهیم کرد
ممکن است شما در مورد نحوه راه‌اندازی یک کسب و کار سلامت دیجیتال کنجکاو باشید یا اینکه ایده‌ای نوآورانه داشته باشید و بخواهید آن را توسعه دهید، در هر دو صورت دوره ورود به دنیای سلامت دیجیتال با ساختار هدفمند و سیستماتیک خود، می‌تواند شما را به هدفتان نزدیکتر کند.

اگه علاقه مند هستید که در این دوره
ثبت نام کنید به این لینک مراجعه کنید


تیم همکار ما در بخش
پیش شتابدهی و کوچینگ

دکترفرهنگ باقری

دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیر کارخانه نوآوری های‌وی است. وی عضو هیات رئیسه باشگاه نوآوری ایران که متشکل از اعضا اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و صاحبان صنایع و سازمان‌های بزرگ اقتصادی است می‌باشد. او همچنین سرپرست المپیاد کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرس کارگاه‌های تامین مالی و ارزش‌گذاری می‌باشد.

دکترفرشته کاظمی‌پور

دانش‌آموخته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشجوی MBA دانشگاه صنعتی شریف است. وی سابقه فعالیت در حوزه مطبوعات و روابط عمومی را دارد و مدیر عملیات شرکت اَوِسِن نیز بوده است. او همچنین مسئول هماهنگی اجرایی برنامه تامزآپ و مدرس کارگاه‌های اعتبارسنجی و تحقیق بازار می‌باشد.

مهندس نسیم لحیم ‌گرزاده

دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی به عنوان مشاور راه‌اندازی و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، به مدت 3 سال در شرکت مهندسین مشاور دانا تجهیز کارامد فعالیت می‌کرده. او همچنین سابقه فعالیت به عنوان مهندس فروش در شرکت سیتیکواسکن و مدیر تولید در شرکت دانش‌بنیان نگار اندیشگان، را دارد.

دکترآیدین پرنیا

دانش‌آموخته پزشکی و مشاور استارتاپ‌های سلامت دیجیتال است. وی هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت اَوِسِن که در زمینه آموزش و مشاوره راه‌اندازی کسب‌وکارهای سلامت فعالیت می‌کرد بوده است. او همچنین طراح و مسئول برگزاری برنامه تامزآپ و مدرس کارگاه‌های کارآفرینی در دانشگاه‌های علوم پزشکی است.