سلامت الکترونیک کارا

«کارا » به عنوان اولین شتابدهنده تخصصی سلامت الکترونیک کشور ،مصمم است با رویکردی نوآورانه و تیم‌سازی با نخبگان جوان آینده ی صنعت سلامت الکترونیک کشور را شکل دهد.
هدف اصلی کارا، ایجاد بستری مناسب جهت رشد و پیشرفت کارآفرینان جوان کشور است که با حمایت از استارتاپ های خلاق و کسب و کارهای نوپا در حوزه ی سلامت و بهداشت، منجر به اشتغال زایی و بهبود شرایط اقتصادی کشور می شود. استراتژی‌های حمایتی کارا منطبق بر به روز ترین استانداردهای شتاب دهی بین المللی است که با در نظر گرفتن شرایط داخلی کشور طراحی و پیاده سازی می‌شوند.
کارا از ایده های خلاق و تیم های سخت کوشی که رویای ایجاد تغییرات بزرگ در دنیای پیرامون خود را در سر می پرورانند، با قدرت حمایت کرده و تمامی امکانات لازم از جمله فضای فیزیکی کار، برنامه های آموزشی تخصصی و آموزش های مرتبط با بازاریابی و راه اندازی کسب و کار، تامین مالی ایده ها و ایجاد راه های ارتباطی با سرمایه گذاران را برای تیم های حاضر در مجموعه فراهم می کند.محل استقرار شتاب دهنده کارا در یکی از فضاهای اشتراکی استارتاپی بزرگ کشور به نام کارخانه ی نوآوری قرار دارد.
ایده ی ساخت کارخانه ی نوآوری، تأسیس یکی از بزرگ ترین زیرساخت های موجود در خاور میانه برای ارایه خدمات به استارتاپ ها بوده است که هم اکنون این مجموعه در زمینی به مساحت هجده هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران، بزرگ ترین مرکز شتاب دهنده در خاور میانه و شمال افریقا به شما می رود. پروژه ی ساخت کارخانه نوآوری در شهریور 1396 کلید خورد و فاز اول آن در آبان 1396 به بهره برداری رسید. بخش های دیگر این مجموعه هم اکنون در حال ساخت هستند.جالب است بدانید کارخانه نوآوری در محل یک کارخانه قدیمی به نام «الکترود سازی آما» در حال احداث است. “آما” بزرگ ‌ترین تولیدکننده محصولات جوشکاری در منطقه غرب آسیاست و هم اکنون در محل جدید خود مشغول به کار است.زمینه های فعالیت کارا تمامی زیرشاخه های حوزه ی بهداشت و سلامت از جمله خدمات و محصولات دارویی، تجهیزات پزشکی، تناسب اندام، گیاهان دارویی و طب سنتی، محیط زیست، گردشگری سلامت، سلامت روان و سایر ایده های خلاقانه مرتبط با حوزه ی سلامت و بهداشت را در بر می گیرد.


تیم ما

ایرج نوروزی
مدیر مالی
دکتر علیرضا زهرایی
مدیر عامل
امیر کیفی
مدیر اجرایی
مهدی گیتی زاده
مدیر توسعه کسب و کار
علی ناطقی
مدیر تکنولوژی
مبارکه ساحلی
کارشناس توسعه کسب و کار
رضا امروانی
کارشناس امور مالی
کسری رضایی
کارشناس امور اجرایی
کیاوش نورجلو
خدمات