کارا کیف آف

دوره ی شتابدهی کارا مختص استارت آپ هایی ست که تیم اولیه توسط بینانگذارن شکل گرفته باشد، به مرحله ی ام وی پی رسیده اند و آماده اند تا با کمک شتابدهنده بیزینس مدل نهایی شون رو طراحی کنند و به مرحله ی ورود به بازار برسند. این دوره بین 6 تا 9 ماه طول میکشد.
در این دوره علاوه بر اختصاص فضای کار و استقرار برای تیم ها بهمراه زیرساخت های مناسب IT نظیر اینترنت پرسرعت، سرور و … و همچنین امکان برقراری ارتباط با سایر تیم های کارآفرین در کو وورک کارا ، خدمات زیر هم در اختیار تیم ها قرار داده میشه :

چه طور میتونید به دوره ی کارا کیک اف وارد بشید؟
برای ورود به این دوره شما میتونید در از طریق وب سایت درخواست عضویت تون رو برای ما ارسال کنید. تیم متخصص سرمایه گذاری کارا همه ی درخواست ها رو بررسی میکنند و اگه پروپوزالی آماده ی ورود به دوره شتابدهی باشه ، اون تیم برای مصاحبه دعوت میشه.
در این جلسه از هم بنیانگذاران دعوت میشه که طرحشون رو به همراه پیش بینی های مالی ارایه بدهند و اگه محصول اولیه ای دارند در جلسه معرفی کنند.
بعد از این جلسه تیم کارا تصیم گیری میکند که آیا تیم آمادگی ورود به دوره ی شتابدهی رو داره یا خیر. اگه ایده ی ارایه شده مورد توجه تیم کارا قرار بگیرد و لی از نظر مرحله ی رشد ، تیم هنوز آمادگی شروع مرحله ی شتابدهی رو نداشته باشه ، کارا تیم مورد نظر رو برای پیوستن به دوره ی پیش شتابدهی دعوت خواهد کرد.