آوید

آموزش پزشکی آوید با هدف اطلاع رسانی جامع و ارائه آموزشهای نوین جهت ارتقاي سطح دانش و مهارت‌هاي شغلي و همچنین دستيابي به استانداردهاي كارآمد و مطلوب خدمات پزشكي و دارویی منطبق با نيازهاي جامعه با استفاده از روش‌هاي جدید با کارایی بالاتر و در‌نتیجه کمک به افزایش میزان مشارکت مراکز و اعضای جامعه پزشکی…

View Details

زین

زین بستری است که از طریق برگزاری تورهای بوم گردی و طبیعت گردی،عرضه و‌فروش محصولات ارگانیک و صنایع دستی در جهت ارتقا سلامت جسم و‌ روان جامعه تلاش میکند.

View Details

هلیکس

هلیکس، دستیار هوشمند سلامت هلیکس بستری است مبتنی بر هوش مصنوعی که در ضمن ارتباط حِرف سلامت با افراد جامعه سرویسهای متنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربران خود ارائه میدهد. مطالب پزشکی شخصی سازی شده برای کاربران، اطلاعات دارویی موثر و Symptom checker فقط بخشی از سرویس های متنوع هلیکس هستند.

View Details

مکسا

مکسا یک پلتفرم E-Commerce است که به افراد امکان رشد و مدیریت کسب و کارشان را می دهد، به طوریکه: • فروشگاه آنلاین خودشان را ایجاد و شخصی سازی نمایند. • محصولات خود را از طریق فروش اجتماعی عرضه کنند و از طریق مجتمع کردن پرداخت مشتریان، مدیریت آن را آسان کنند.

View Details

فیت شیپ

فیت شیپ با هدف مقابله با بیماری‌های غیر واگیردار و رسیدن به تناسب اندام محصولاتی تکنولوژی محور در راستای اصلاح سبک زندگی خلق می‌کند! هر فردی می‌تواند در این بستر با انتخاب دوره مخصوص خود، از برنامه‌هایی کاملاً شخصی سازی شده به همراه امکانات دیگری بهره‌مند شود تا به تمام اهداف خود در زمینه تناسب…

View Details

لایف اند می

لايف اند مي به كمك داده هاي ژنتيكي ارزشمند بدست آمده از آزمايش نمونه بزاق و تركيب آن با ساير اطلاعات مربوط از نظير اطلاعات دموگرافيك، پزشكي فردمحور را در حوزه هاي تغذيه و تناسب، مراقبت از پوست و … بهبود مي بخشد.

View Details